اخبار

ده نکته امنیتی با ارزش از سوی افسران امنیتی آزادی خواه برای آزادی خواهان حاضر در میدان

نکات امنیتی با ارزش از سوی افسران امنیتی ازادی خواه برای آزادیخواهان حاضر در میدان

یک: نگذارید که نیروهای نظامی شما را دوره کنند و خطی جلوی نیروهای نظامی نایستید زیرا دوره می شوید. و نیروهای نظامی شما را یا کتک زده یا بازداشت میکنند. بلکه باید مثل نیروهای نظامی عمل کرده و از دو طرف به کنار نیروهای نظامی رفته و شما آنها را دوره کنید و با این کار ترس در دل نیروهای نظامی می افتد و کاری میکنند که راه فرار پیدا کنند و ما تا زمان داریم باید به آنها هجوم بیاوریم و به آنها حمله کنیم.
دو : نگذاریم نیروهای نظامی از باتوم خود استفاده کنند چون آنها از باتوم برای زمینگیر کردن ما استفاده نمیکنند و ضرباتشان را به پای ما نمیزنند که زمین گیرمان کنند بلکه با زمین گیر کردن ما میکوشند حس همبستگی مردم برای فراری دادن ما کمتر شود و معمولا ضرباتشان را به دست ما میزنند تا بشکند و خودمان تنهایی پا به فرار بگذاریم.
سه : اگر میتوانید با خرید میخ های فولادی سه پر و تیز کردن طرف مقابل آن و بعد بستن آنها بطوریکه لاستیک هر وسیله نقلیه اعم از موتور و ماشین که از روی آن رد بشود باعث پنچر شدن آن شود. همچنین با ریختن روغن سوخته در مسیر موتور ها و خود روهای نیروهای پلیس رژیم تعادل انها را بر هم بزنیم. و بلافاصله به آنها حمله کنیم و دستگیر و خلع سلاحشان کنیم.
چهار : همیشه در جمع بوده و تکروی نکردن و ایجاد حس شجاعت به ما دست دادن، حس شجاعت خوب است ولی نه تک نفره بلکه در گروهای ۱۰ الی ۲۰ نفره خوب است که هر کس را که خواستند بازداشت کنند همه ی این افراد به آن نیروی نظامی هجوم بیاورند و نگذارند تا یکی از ما را با خود ببرند و بازداشت کنند. همانند مورد تبریز. که مردم موفق شدند نیروهای رژیم را تسلیم خواسته خود کنند.
پنج : اگر میتوانید با خود گازوییل در بطری نوشابه خانواده ببرید و کف خیابان هایی بریزند که موتورسوارهای نظامی از آنجا رفت و آمد میکنند.
شش : با خود چوب و سنگ، تیرکمان به همراه داشته باشیم. طرز ساختن کوکتل مولوتف را یاد بگیریم ودر کوله پشتی های خود کوکتل مولوتف هایمان را ببریم.
هفت : در مقابل این نیروهای نظامی که مردم را سرکوب میکنند بهیچ وجه رحم به دل خود راه ندهید و دچار عذاب وجدان نشوید. کسانی که می خواهند ماموران رژیم را که به اسارت گرفته ایم، آزاد کنیم و انها را رها کنیم بسود رژیم عمل می کنند.
هشت : با استفاده از لوازم خود ماموران ، به دنبال تسخیر پایگاهای بسیج و کلانتری های نیروی انتظامی و مساجد با شیم. تا بتوانیم از آنجا اسلحه به دست بیاوریم. تا زمانی که می توانیم این مراکز را در اختیار داشته باشیم. از آنجا مدیریت منطقه اطراف را در اختیار بگیریم. نزدیکان خود را به همکاری دعوت کنیم.
نه : بجای کیف های دستی از کوله پشتی های کوچک که با وسایل دفاعی پر کرده ایم، استفاده کنیم. دستهایمان برای درگیری باید آزاد باشد. دوربین های حکومتی رژیم را در تمام خیابانها و چهار راه ها و پیاده رو ها از کار بیاندازیم. با تعداد بیشتر ماموران رژیم را محاصره کنیم . دستگیر کنیم. مدارک و لوازم انها را بگیریم. با داشتن مدارک و اسناد انها می توانیم بهتر سیستم هایشان را از کار بیاندازیم.
با گرفتن ماشین و موتور نیروهای نظامی بیسیم ها، شوکرها باتوم ها و لباس های آنها را سریعا در اختیار خود بگیریم. از این ابزار برای نفوذ به درون مراکز و سیستم های رزیم استفاده کنیم. ماموران رژیم را که دستگیر می کنیم فورا شروع به بازجویی و تخلیه اطلاعاتی کنیم . آنها را کاملا عریان کنیم تا همه مردم بدانند اینها مامور هستند. و نتوانند فرار کنند. از زیر زمین ساختمانهای مسکونی بزرگ می توانیم بعنوان بازداشتگاه استفاده کنیم و این ماموران را در انجا بازداشت کنیم.
ده – حتما یک سیگار و فندک در جیب داشته باشید تا موقعی که نیروهای نظامی گاز اشک آور شلیک میکنند سیگار را روشن کرده و جلوی چشمان خود بگیرید تا زود اثرات گاز اشک آور از بین برود.

leave a reply

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

> <<